DOCKSKÅP med MÖBLER, Lundby, 1900-talets andra hälft.

476369. DOCKSKÅP med MÖBLER, Lundby, 1900-talets andra hälft.

Dockskåp med två våningar och diverse möbler. Längd 70,5 cm, höjd 40,5 cm.

Bruksslitage, repor, märken och fläckar, skadat trappräcke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 453