ETUI samt DOSA, snidat trä, Kina, 18/1900-tal.

476335. ETUI samt DOSA, snidat trä, Kina, 18/1900-tal.

Visitkortsetui i snidat trä mått 11 cm x 7,5 cm samt liten snidad dosa höjd 6,5 cm.

Smärre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre åldersslitage.

Antal besök: 528