BRICKOR, 5 st, 18 & 1900-tal.

BRICKOR, 5 st, 18 & 1900-tal.
47628. BRICKOR, 5 st, 18 & 1900-tal.

Längd 52 - 76 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 52 - 76 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 638