OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Öde stadsbild, signerad Carl A Y Lund, daterad 1886.

476255. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Öde stadsbild, signerad Carl A Y Lund, daterad 1886.

45 ,5 x 63,5 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 ,5 x 63,5 cm.

Åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 017