REINHOLD VON ROSEN. Åkerö i Sörmland, olja på duk, signerad.

47624. REINHOLD VON ROSEN. Åkerö i Sörmland, olja på duk, signerad.

48 x 100 cm.

Dukskada, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 100 cm.

Antal besök: 4 839