BESTICK, 6 delar, Silver, "Rosenholm", GAB, 1900-tal.

476111. BESTICK, 6 delar, Silver, "Rosenholm", GAB, 1900-tal.

2 gafflar, längd 18 cm
1 smörkniv, längd 16,5 cm
3 dessertskedar, längd 15 cm.

Ena skeded med lite rost, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 gafflar, längd 18 cm
1 smörkniv, längd 16,5 cm
3 dessertskedar, längd 15 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 432