SKRIVBORDSUPPSATS, 3 delar, marmor, 1930/40-tal.

476093. SKRIVBORDSUPPSATS, 3 delar, marmor, 1930/40-tal.

Längsta längd 35 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längsta längd 35 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 513