ARMRING, 18K rödguld. Vikt 91,4 g.

476060. ARMRING, 18K rödguld. Vikt 91,4 g.

Innerdiameter 58 x 71 mm. Berlock med 8/8-slipad diamant.

Bruksslitage, flertalet repor. Porer vid lås. Säkerhetskedja skadad. Berlock med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 541