HERRARMBANDSUR, Certina Automatic "Blue Ribbon" stål, 1900-talets andra hälft.

475967. HERRARMBANDSUR, Certina Automatic "Blue Ribbon" stål, 1900-talets andra hälft.

Armbandsur, märkt Certina Atomatic Blue Ribbon, 5801102 A562836.
Ljus urtavla med stavindex, centrumsekund och datumfönster.
Diameter ca 35 mm.
Armband i brunt skinn.

Ej funktionstestad, repor, slitage, stötmärken.
Armband med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 35 mm.
Armband i brunt skinn.

Armband med slitage.

Antal besök: 1 036