SKÄNK, 1800 talets början.

SKÄNK, 1800 talets början.
475962. SKÄNK, 1800 talets början.

Skänk, ek.
Bredd 175 cm
Djup 49 cm
Höjd 127 cm.

Bruksslitage senare bakstycke, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skänk, ek.
Bredd 175 cm
Djup 49 cm
Höjd 127 cm.

Antal besök: 560