SPEGEL, Indisk stil, sent 1900-tal.

475911. SPEGEL, Indisk stil, sent 1900-tal.

Höjd 90 cm.
Bredd 79 cm.

Bruksslitage, smärre skada.
Delvis renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 90 cm.
Bredd 79 cm.

Bruksslitage, smärre skada.
Delvis renoverat.

Antal besök: 2 108