PARTI KLÄDER till BARBIE m.m., vintage, bl.a. Mattel, 1960-70-tal.

475631. PARTI KLÄDER till BARBIE m.m., vintage, bl.a. Mattel, 1960-70-tal.

Kläder, peruker och skor m.m. till bl.a Barbie, Ken, Skipper och Ricky i väska. Blandade plagg en del udda.

Bruksslitage, en del med fläckar och slitage. Väska "Barbie" med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 985