AXEL HAMBORN. Hamnmotiv, olja på pannå, 1900-talets mitt.

475596. AXEL HAMBORN. Hamnmotiv, olja på pannå, 1900-talets mitt.

26 x 34 cm.

åldersslitage.

Axel Hamborn (1892–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

26 x 34 cm.

åldersslitage.

Axel Hamborn (1892–1971)

Antal besök: 258