APPLIQUER, 2 st, Matts Eriksson(Matts i Taserud).

475593. APPLIQUER, 2 st, Matts Eriksson(Matts i Taserud).

Snidat och förgyllt trä, signerade, höjd ca. 36-37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 731