VÄSKA, KOFFERTAR, 2 st, 1900-tal.

47555. VÄSKA, KOFFERTAR, 2 st, 1900-tal.

Största koffertens mått; längd 81, bredd 51, höjd 30 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 525