RAMAR, 2 st, 1900-tal.

475542. RAMAR, 2 st, 1900-tal.

Bronserade. Skuren dekor. Yttermått ca 75 x 95 och 71 x 81 cm. Innermått ca 52 x 72 och 52 x 63 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 429