TERRIN, tenn. Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1928.

475535. TERRIN, tenn. Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1928.

Lock med fiskdekor.
Diameter 25 cm. Total höjd 19 cm.

Repor. Fläckar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lock med fiskdekor.

Repor. Fläckar. Bruksslitage.

Antal besök: 778