BOKHYLLA, tidigt 1900-tal.

BOKHYLLA, tidigt 1900-tal.
47551. BOKHYLLA, tidigt 1900-tal.

Vitmålad. Längd 60, bredd 25, höjd 141 cm.

Slitage och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och färgbortfall.

Antal besök: 1 749