TEAKHYLLA, teak, 1900-talets andra hälft.

475454. TEAKHYLLA, teak, 1900-talets andra hälft.

Bredd 42 cm. Höjd 38 cm. Djup 7 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 908