ANSGARIUS BÖRJESSON. "Blommor utanför fönstret". Signerad och daterad -69.

475388. ANSGARIUS BÖRJESSON. "Blommor utanför fönstret". Signerad och daterad -69.

54x73.

Ansgarius Börjesson (1903–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x73.

Antal besök: 550