ANSGARIUS BÖRJESSON. "Höhässjor Östergärde". Signerad och daterad -72.

475363. ANSGARIUS BÖRJESSON. "Höhässjor Östergärde". Signerad och daterad -72.

54x73.

Ansgarius Börjesson (1903–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

54x73.

Antal besök: 673