DOSOR, 6 st, glas med nysilverlock, tidigt 1900-tal.

475319. DOSOR, 6 st, glas med nysilverlock, tidigt 1900-tal.

Största dosans längd ca 21 cm.

Slitage, smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre nagg.

Antal besök: 365