UNIFORMSVÄRJA FÖR SJÖOFFICER M/1824.

475311. UNIFORMSVÄRJA FÖR SJÖOFFICER M/1824.

Klinga etsad, förgylld, blånerad dekor av Karl XlV Johans monogram.
87 cm, klinga 74,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

87 cm, klinga 74,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 574