BÄNK, teak, Sverige 1950/60-tal.

475265. BÄNK, teak, Sverige 1950/60-tal.

Bänk i teak med ben i ek
Längd 170 cm
Djup 48 cm
Höjd 41,5 cm.

Slitage i form av repor och tryckmärke samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bänk i teak med ben i ek
Längd 170 cm
Djup 48 cm
Höjd 41,5 cm.

Antal besök: 9 035