SALONGSMÖBEL, 3 delar 1900-talets slut.

47513. SALONGSMÖBEL, 3 delar 1900-talets slut.

Rokokostil valnöt,häftad rygg, lösa plymåer.Soffans längd 185 cm.

Mycket gott bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mycket gott bruksskick.

Antal besök: 781