KLÄDER till BARBIE, 5 delar, vintage, "American Airlines Stewardess", Mattel, 1960-tal.

475138. KLÄDER till BARBIE, 5 delar, vintage, "American Airlines Stewardess", Mattel, 1960-tal.

Kjol, kavaj, blus, hatt och väska.

Slitage, missfärgad blus, kavaj med slitage, kjol med lagning nere vid fållen, hatt med skadad söm baktill.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 585