TELEFONBYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

475106. TELEFONBYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Sits och rygg med konstskinn
Längd 100, bredd 40, rygghöjd 90, sitthöjd 42 cm.

Smärre slitage samt smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sits och rygg med konstskinn

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 987