KÖKSSKÅP, allmoge, 1800-tal.

475100. KÖKSSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Daterad 1841. Längd ca. 112, bredd 41, höjd 176 cm.

Slitage, repor, maskstunet, avslag på ben. Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 516