PORSLIN, 3 delar, bl.a "Picknick", Rörstrand.

475092. PORSLIN, 3 delar, bl.a "Picknick", Rörstrand.

Skärbräda, "Picknick", Rörstrand, längd 18,5, bredd 15,5 cm.
Lockburk, "Prisma", nr 22/1, höjd inklusive lock 13 cm.
Skärbräda, "Gran grå", Gustavsberg, längd 25, bredd 18,5 cm.

Bruksslitage, nagg på fotringen på lockburken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 722