BARSKÅP, teak och mahogny, 1960-tal.

475083. BARSKÅP, teak och mahogny, 1960-tal.

Inrede med bar, hylla, speglar och belysning. Automatisk tändning av belysning vid öppning. Utdragbar drinkskiva.
Längd 79 cm, bredd 42 cm, höjd 121 cm.

En av speglarna i inredet med fläckar. Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 5 497