BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal.

475066. BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Skiva av röd marmor. Dekor med inläggningar och bronser.
Längd 87 cm, bredd 41 cm, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 535