OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskapsmotiv, olja på pannå, 1800-talets slut.

475031. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskapsmotiv, olja på pannå, 1800-talets slut.

Landskap med väderkvarnar av holländsk typ samt hus, höjd 28 cm, bredd 52 cm.

ytsmuts och krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

ytsmuts och krackeleringar.

Antal besök: 225