PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina samt Japan, 1800/1900-tal.

47503. PARTI PORSLIN, 6 delar, Kina samt Japan, 1800/1900-tal.

Dekor i underglasyrblått samt guld. Urnornas höjd 23 cm. Fatens diameter 15 cm.

2 fat med spricka samt lagning. Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 933