FICKUR, silver, Tavannes Watch Co. 1900-talets första del.

474994. FICKUR, silver, Tavannes Watch Co. 1900-talets första del.

Liten sekundvisare, diameter 51 mm, vikt 80 gram. Klockgömma i vit metall medföljer.

Slitage. Fungerar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Fungerar.

Antal besök: 1 107