BOKSKÅP, fanerbestad, 1900-talets andra del.

474970. BOKSKÅP, fanerbestad, 1900-talets andra del.

Längd 90 cm. Bredd 35 cm. Höjd 186 cm.

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 419