OLJA på duk, osignerad, ca 1900.

474935. OLJA på duk, osignerad, ca 1900.

Harlekinmotiv, höjd 24 cm, bredd 19 cm.

åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

åldersslitage.

Antal besök: 452