BORD, 1900-talets första hälft.

474904. BORD, 1900-talets första hälft.

Björk. Fyrdelad pelarfot. Längd 120. Bredd 88. Höjd 76 cm.

Bruksslitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 243