KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal.

KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal.
474758. KANDELABRAR, 1 par, 1900-tal.

Försilvrade alternativt förnicklade. 5 ljuspipor vardera. Höjd ca 28 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 304