LJUSSTAKAR, mässing och tenn, 7 stycken, bland annat Skultuna Bruk, 1800-1900-tal.
474699. LJUSSTAKAR, mässing och tenn, 7 stycken, bland annat Skultuna Bruk, 1800-1900-tal.
Höjd 11-26 cm.
Bruksslitage
Bucklor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 11-26 cm.
Bruksslitage
Bucklor.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
240