474689. HALLMÖBEL, skoskåp, klädskåp, tamburmajor samt spegel, 1900/2000-tal.
Skoskåpets längd 91, bredd 30, höjd 115 cm.
Klädskåpets längd 62, bredd 40, höjd 197 cm.
Tamburmajorens längd 45, bredd 30, höjd 182 cm.
Spegelns mått 72 x 77 cm.
Bruksslitage.