RING, 18K vitguld med tahitipärla samt diamanter, totalt ca 0,06 ct. Vikt 5,5 g.

474681. RING, 18K vitguld med tahitipärla samt diamanter, totalt ca 0,06 ct. Vikt 5,5 g.

Storlek 18. Tahitipärla med svart kroppsfärg, lila underton samt låg lyster, diameter ca 8 mm. Briljantslipade diamanter.

Bruksslitage, fåtal repor på pärla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 174