BORDSPENDYL, senempire, 1800-tal.

474675. BORDSPENDYL, senempire, 1800-tal.

Rak form. Runt urhus mellan 4 kolonner. Intarsiadekor. Höjd 50 cm.

Slitage. Ej funktionstestat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej funktionstestat.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 693