BYRÅ, senbarockstil, tidigt 1900-tal.

474621. BYRÅ, senbarockstil, tidigt 1900-tal.

Ek. 2 lådor. Mässingsbeslag. Längd 86 cm, bredd 49 cm, höjd 72 cm.

Sida och topp med spricka. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 417