TOALETTSET & SKOVÅRDSET, läder, metall och plast, 1900-talets mitt.

474600. TOALETTSET & SKOVÅRDSET, läder, metall och plast, 1900-talets mitt.

2 st väskor i läder, med invändig inredning för borste, nagelfil, flaskor och askar. Väskor, längd 21,5 - 26 cm, bredd 13 - 14,5 cm.

Bruksslitage. 3 tillbehör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 045