ANTOINE BOUVARD. olja på duk, signerad.

474535. ANTOINE BOUVARD. olja på duk, signerad.

Gondoler i Venedig. Ca 48 x 62 cm.

Mindre krackelyr. Smärre ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 667