GÖSTA LILJEDAHL. "Ulla", litografi, signerad samt numrerad 114/150.

474532. GÖSTA LILJEDAHL. "Ulla", litografi, signerad samt numrerad 114/150.

48 x 33 cm.

Blad något gulnat.

Gör en kostnadsfri värdering!

48 x 33 cm.

Blad något gulnat.

Antal besök: 2 336