SMYCKEN, ca 8 delar, delvis silver.

47445. SMYCKEN, ca 8 delar, delvis silver.

Armband silver med röda stenar, garnityr silver (örhängen, hänge samt ring), hänge i gulmetall, 2 armband, fingerborg samt hänge.

Slitage, enstaka skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka skador.

Antal besök: 758