NILS "NISSE"ZETTERBERG. "Ett Sicilienskt bröd", färglitografi, signerat epreuve d’artist samt daterad 1974.

474445. NILS "NISSE"ZETTERBERG. "Ett Sicilienskt bröd", färglitografi, signerat epreuve d’artist samt daterad 1974.

Totalmått inklusive ram 50 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 447