SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
474425. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd ca. 137 cm.

Slitage, anlupet, mindre sprickor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 137 cm.

Antal besök: 648