POTTA / TOALETT, emalj, Kockums, 1900-talets första hälft.

474413. POTTA / TOALETT, emalj, Kockums, 1900-talets första hälft.

Emaljering i ljusgul och grönt, sits oh handtag i trä. Höjd 49 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 13 216